5. Prent 190

Prent 190

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1981

Prent 190

Jan Montyn - kleurrijke ets Jan Montyn op geschept papier kopen? Bied vanaf 120!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands kleurrijke ets Jan Montyn op geschept papier
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen69.5 x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 120
1 bieding
Jan Cremer - Hollandse Boerin, litho en werktekening kopen? Bied vanaf 200!
Jan Cremer (1940) Nederlands Hollandse Boerin, litho en werktekening
TechniekLitho
Afmetingen79 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 260
4 biedingen
Antonio Saura - Kleurenoffset-litho: Affiche ROLAND GARROS 1997 kopen? Bied vanaf 55!
Antonio Saura (1930-1998) Spaans Kleurenoffset-litho: Affiche ROLAND GARROS 1997
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Jeroen Henneman - Stad in beweging kopen? Bied vanaf 125!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands Stad in beweging
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Corneille - 1978 - Vrouw met de vogel - Mooi kunstwerk bijna 50 jaar oud. In Lijst! kopen? Bied vanaf 399!
Afmetingen33.5 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 399
Karel Appel - Cirque Moroir du Monde kopen? Bied vanaf 50!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Cirque Moroir du Monde
TechniekOverig
Afmetingen16 x 16 cm (h x b)
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Corneille - " L' amour au Jour le Jour " kopen? Bied vanaf 325!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch " L' amour au Jour le Jour "
Afmetingen57 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 325
Ko Oosterkerk - Ingesloten vorm kopen? Bied vanaf 50!
Ko Oosterkerk (1928-2012) Nederlands Ingesloten vorm
TechniekEts
Afmetingen101 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Corneille - CORNEILLE ZEEFDRUK (groot, ingelijst) kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch CORNEILLE ZEEFDRUK (groot, ingelijst)
Afmetingen83 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Corneille - Kleurenlitho: Afiche: IMAGE DU PARADIS kopen? Bied vanaf 65!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho: Afiche: IMAGE DU PARADIS
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 65
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN uit 2002 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk GRONINGEN uit 2002
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Gerard Verdijk - Olieverf op doek, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands Olieverf op doek, Abstracte compositie - Ingelijst
Afmetingen82 x 142 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Rudi van de Wint - R.W. vd Wint Kunstboek kopen? Bied vanaf 250!
Rudi van de Wint (1942-2006) Nederlands R.W. vd Wint Kunstboek
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 25 cm (h x b)
€ 250
Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer 26 / 200 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch CORNEILLE Gesigneerd met nummer 26 / 200
Afmetingen38 x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer 20 / 200 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch CORNEILLE Gesigneerd met nummer 20 / 200
Afmetingen37.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer 133 / 150 kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch CORNEILLE Gesigneerd met nummer 133 / 150
Afmetingen57 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer 1 /200 kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch CORNEILLE Gesigneerd met nummer 1 /200
Afmetingen47 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer 194/200 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch CORNEILLE Gesigneerd met nummer 194/200
Afmetingen52 x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer E/A 2 / 25 kopen? Bied vanaf 255!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch CORNEILLE Gesigneerd met nummer E/A 2 / 25
Afmetingen52 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 255
1 bieding
Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer 7 /200 kopen? Bied vanaf 195!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch CORNEILLE Gesigneerd met nummer 7 /200
Afmetingen52 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 195
Corneille - MAP PROMENADE - 4 ZEEFDRUKKEN 6 / 200 - ZELDZAAM !!² kopen? Bied vanaf 875!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch MAP PROMENADE - 4 ZEEFDRUKKEN 6 / 200 - ZELDZAAM !!²
Afmetingen40 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 875
Afmetingen88 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
€ 125
Jan Cremer - zeefdruk: Ik, Jan Cremer - 1980 (keurige lijst!) kopen? Bied vanaf 495!
Jan Cremer (1940) Nederlands zeefdruk: Ik, Jan Cremer - 1980 (keurige lijst!)
Afmetingen88 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
€ 59
Jan Montyn - Gesigneerde ets - 1977 - 52/150 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Gesigneerde ets - 1977 - 52/150
TechniekEts
Afmetingen10 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Corneille - L'oiseau convoité kopen? Bied vanaf 195!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch L'oiseau convoité
Afmetingen62 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 195
1 bieding
Dick Bruna - Nijntje kopen? Bied vanaf 75!
Dick Bruna (1927-2017) Nederlands Nijntje
TechniekKunsthars
Afmetingen30 x 17 x 11 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 75
Constant - Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag, Zeldzaam! kopen? Bied vanaf 25!
Constant (1920-2005) Nederlands Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag, Zeldzaam!
TechniekOffset
Afmetingen84 x 59 cm (h x b)
€ 25
Corneille - Wanda, 1943 kopen? Bied vanaf 2800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Wanda, 1943
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen39 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.800
Corneille - Grote schaal kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Grote schaal
TechniekKeramiek
Afmetingen3 x 33 x 33 cm (h x b x d)
€ 150
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Jef Diederen - Serie van 6 litho's ingelijst kopen? Bied vanaf 195!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Serie van 6 litho's ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen35 x 26 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 195