Co Westerik (1924-2018) Ingelijste kleuren zeefdruk: paar - 1972 (nette lijst!)
Bied mee
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 70 x 84 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 295