Gerd Arntz (1900-1988) 2 offsetlitho’s naar originele linosneden
Bied mee
Techniek | Offset |
Afmetingen | 42 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
€ 50