Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Ingelijste olieverf op board - 1964
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 42 x 52.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 899