Hendrik de Laat (1900-1980)
Ets/Aquatint - Oud s'Hertogenbosch
Bied mee
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 26 x 21.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
€ 100