5. De Grafische

De Grafische

Opgericht in 1912 - opgeheven in 1974

Vereeniging tot Bevordering der Grafische Kunsten 'De Grafische'

Werner Moonen - 2 dansende figuren . kopen? Bied vanaf 150!
Werner Moonen (1940-2011) Nederlands 2 dansende figuren .
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen58 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Toon Wegner - Lino "Herfst" kopen? Bied vanaf 10!
Toon Wegner (1926-2010) Nederlands Lino "Herfst"
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen28 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 10
1 bieding
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Fon Klement - Boardsnede: Interieur - 1987 kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede: Interieur - 1987
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Fon Klement - Boardsnede - 1987 kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede - 1987
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Ru van Rossem - Tombe kopen? Bied vanaf 35!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Tombe
Afmetingen66 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Jeanne Bieruma Oosting - Ingelijste aquarel op papier: Huis in berglandschap kopen? Bied vanaf 499!
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 499
Fon Klement - Boardsnede, Penchant - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen81.5 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Thijs Mauve - Olieverf op paneel - Landschap met bomen - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!
Thijs Mauve (1915-1996) Nederlands Olieverf op paneel - Landschap met bomen - Gesigneerd
Afmetingen48 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 100
Ru van Rossem - Afrikaans dagboek 2 kopen? Bied vanaf 150!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Afrikaans dagboek 2
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 150
Fon Klement - exclusieve (H.C. 2 exemplaren) boardsnede Rouge sur fond noir - mooi gelijst kopen? Bied vanaf 280!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands exclusieve (H.C. 2 exemplaren) boardsnede Rouge sur fond noir - mooi gelijst
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen70 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 280
Fon Klement - exclusief H.C. eigen boarddruk “Aquchant” 1985 met opdracht "voor goede zorg" kopen? Bied vanaf 250!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands exclusief H.C. eigen boarddruk “Aquchant” 1985 met opdracht "voor goede zorg"
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen70 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Ru van Rossem - Hooglied van Salamo ( Hommage aan Rembrant) kopen? Bied vanaf 150!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Hooglied van Salamo ( Hommage aan Rembrant)
TechniekEts
Afmetingen118 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Jan Pzn Franken - De Vaders - houtsnede - bij het gedicht van Jan Greshoff - 1927 kopen? Bied vanaf 50!
Jan Pzn Franken (1896-1977) Nederlands De Vaders - houtsnede - bij het gedicht van Jan Greshoff - 1927
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen54 x 36 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Kuno Brinks - Vogels in exotisch landschap kopen? Bied vanaf 45!
Kuno Brinks (1908-1992) Nederlands Vogels in exotisch landschap
TechniekLitho
Afmetingen35 x 25 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 45
Jan Mensinga - Monotype, Z.T. (Abstracte compositie) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands Monotype, Z.T. (Abstracte compositie) - Ingelijst
TechniekMonotype
Afmetingen45.5 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
TechniekAquarel
Afmetingen94 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 100
Jan Coenraad Nachenius - Kust landschap kopen? Bied vanaf 20!
Jan Coenraad Nachenius (1890-1987) Nederlands Kust landschap
TechniekEts
Afmetingen42 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Hans van Dokkum - zelfportret kopen? Bied vanaf 25!
Hans van Dokkum (1908-1995) zelfportret
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen54 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Hans van Dokkum - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands zonder titel
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen44 x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen21.5 x 15.5 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50
Ruth Fischer - Vogels en schelpen. Ontwerp verpakking. kopen? Bied vanaf 35!
Ruth Fischer (1913) Duits Nederlands Vogels en schelpen. Ontwerp verpakking.
TechniekLitho
Afmetingen20 x 29 cm (h x b)
€ 35
Dirk van Gelder - Natuur. In memoriam Jan Joost ter Pelkwijk. kopen? Bied vanaf 69!
Dirk van Gelder (1907-1990) Nederlands Natuur. In memoriam Jan Joost ter Pelkwijk.
TechniekLitho
Afmetingen24 x 35 cm (h x b)
€ 69
Dirk Harting - Duinlandschap kopen? Bied vanaf 65!
Dirk Harting (1884-1970) Nederlands Duinlandschap
TechniekEts
Afmetingen31.5 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Lou Strik - gesigneerd, genummerd, met 28 originele houtsnedes kopen? Bied vanaf 60!
Lou Strik (1921-2001) Nederlands gesigneerd, genummerd, met 28 originele houtsnedes
TechniekSoftcover
Afmetingen30 x 23 cm (h x b)
€ 60
Herman Berserik - Zeg maar dag met het handje kopen? Bied vanaf 75!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Zeg maar dag met het handje
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Harry van Kruiningen - Gulliver bewerkt de huiden der Jahoes, aquatint ets kopen? Bied vanaf 80!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Gulliver bewerkt de huiden der Jahoes, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Werner Moonen - zonder titel (lichamelijke oefeningen) kopen? Bied vanaf 150!
Werner Moonen (1940-2011) Nederlands zonder titel (lichamelijke oefeningen)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen56 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Werner Moonen - Klaaglied, l’epreuve diarliste kopen? Bied vanaf 50!
Werner Moonen (1940-2011) Nederlands Klaaglied, l’epreuve diarliste
TechniekEts
Afmetingen87.5 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jan Bezemer - FIGURATIE / KLEURLITHO / 49x39cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 10!
Jan Bezemer (1907-1997) Nederlands FIGURATIE / KLEURLITHO / 49x39cm / KADER / SIG
TechniekLitho
Afmetingen73 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 50
9 biedingen
Gerrit van der Hoef - onbekend kopen? Bied vanaf 75!
Gerrit van der Hoef (1879-1954) Nederlands onbekend
Afmetingen25.5 x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Simon Moulijn - Landgoed Ockenburgh kopen? Bied vanaf 35!
Simon Moulijn (1866-1948) Nederlands Landgoed Ockenburgh
TechniekLitho
Afmetingen32 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Wim Beuning - Apen - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!
Wim Beuning (1914-1986) Nederlands Apen - Kleurenlitho
TechniekLitho
Afmetingen35 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Olieverf op doek: De vleermuisvrouwen - 1988 (mooie lijst, sterk afgeprijsd!)
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 695
Ru van Rossem - Belzhasar's feest - Ets kopen? Bied vanaf 75!
TechniekEts
Afmetingen47 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Jeanne Bieruma Oosting - Boek met 12 etsen: Une selection des fleurs du mal - 1976 kopen? Bied vanaf 475!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Boek met 12 etsen: Une selection des fleurs du mal - 1976
TechniekEts
Afmetingen40 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 475
Guido Eckhardt - zonder titel kopen? Bied vanaf 60!
Guido Eckhardt (1944) Nederlands zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen50 x 43.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Wim Motz - Parijs kopen? Bied vanaf 55!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Parijs
TechniekHoutskool
Afmetingen22.5 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Maria van Hoogstraten - Kreeft - Houtsnede kopen? Bied vanaf 44!
Maria van Hoogstraten (1895-1979) Nederlands Kreeft - Houtsnede
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen26 x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 44
Wim Motz - Parijs IIi (passage dola) kopen? Bied vanaf 55!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Parijs IIi (passage dola)
TechniekHoutskool
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55