5. De Grafische

De Grafische

Opgericht in 1912 - opgeheven in 1974

Vereeniging tot Bevordering der Grafische Kunsten 'De Grafische'

Ru van Rossem - Belzhasar's feest - Ets kopen? Bied vanaf 70!
TechniekEts
Afmetingen47 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Willem van Leusden - Franse Kathedraal - Ets kopen? Bied vanaf 60!
Willem van Leusden (1886-1974) Nederlands Franse Kathedraal - Ets
TechniekEts
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Gerrit van der Hoef - onbekend kopen? Bied vanaf 50!
Gerrit van der Hoef (1879-1954) Nederlands onbekend
Afmetingen25.5 x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 50
Kuno Brinks - Vogels in exotisch landschap kopen? Bied vanaf 40!
Kuno Brinks (1908-1992) Nederlands Vogels in exotisch landschap
TechniekLitho
Afmetingen35 x 25 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Wim Motz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Zonder titel
Afmetingen70 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Wim Motz - Tekening "Vlieters aan de Schie" kopen? Bied vanaf 34!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Tekening "Vlieters aan de Schie"
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen32.2 x 46.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 34
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Wim Motz - Tekening Haven kopen? Bied vanaf 34!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Tekening Haven
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen50 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 34
Kees Spermon - Litho "No...words I" kopen? Bied vanaf 10!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Litho "No...words I"
TechniekLitho
Afmetingen62.2 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Fon Klement - Boardsnede, Penchant - Ingelijst kopen? Bied vanaf 120!
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen81.5 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 120
1 bieding
Wim Motz - Litho "Het gesprek" kopen? Bied vanaf 29!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho "Het gesprek"
TechniekLitho
Afmetingen65 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29
Ru van Rossem - Vergankelijkheid pompei kopen? Bied vanaf 100!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Vergankelijkheid pompei
TechniekEts
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Jeanne Bieruma Oosting - 10 Houtgravures in boek - Soldaten en Burgers kopen? Bied vanaf 175!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands 10 Houtgravures in boek - Soldaten en Burgers
TechniekGravure
Afmetingen25 x 17 cm (h x b)
€ 175
Fon Klement - exclusieve (H.C. 2 exemplaren) boardsnede Rouge sur fond noir - mooi gelijst kopen? Bied vanaf 280!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands exclusieve (H.C. 2 exemplaren) boardsnede Rouge sur fond noir - mooi gelijst
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen70 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 280
Herman Berserik - Zeg maar dag met het handje kopen? Bied vanaf 75!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Zeg maar dag met het handje
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Jeanne Bieruma Oosting - Ets: Japanse vis kopen? Bied vanaf 399!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets: Japanse vis
TechniekEts
Afmetingen21.5 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Jeanne Bieruma Oosting - Houtsnede: Twee kameleons kopen? Bied vanaf 399!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Houtsnede: Twee kameleons
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen31.5 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Jeanne Bieruma Oosting - Ets: "Reptillo" - 1936 kopen? Bied vanaf 250!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets: "Reptillo" - 1936
TechniekEts
Afmetingen10 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jeanne Bieruma Oosting - 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 399!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd)
TechniekEts
Afmetingen31 x 23.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Gerd Arntz - Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Gerd Arntz (1900-1988) Duits Nederlands Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen43.5 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Harry van Kruiningen - Gilgamesj Epos - Het gevecht met de Hemelstier kopen? Bied vanaf 120!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Gilgamesj Epos - Het gevecht met de Hemelstier
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50.5 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 130
2 biedingen
Harry van Kruiningen - Gilgamesj Epos - De Schorpioen kopen? Bied vanaf 120!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Gilgamesj Epos - De Schorpioen
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 120
1 bieding
Herman van der Jagt - De maaier - Ets kopen? Bied vanaf 35!
Herman van der Jagt (1882-1970) Nederlands De maaier - Ets
TechniekEts
Afmetingen12 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Jeanne Bieruma Oosting - sinaasappels kopen? Bied vanaf 250!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands sinaasappels
TechniekEts
Afmetingen63 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Wim Beuning - De vlinder op de vaas - Litho kopen? Bied vanaf 36!
Wim Beuning (1914-1986) Nederlands De vlinder op de vaas - Litho
TechniekLitho
Afmetingen37 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 36
Willem van Leusden - Wasgoed op het erf - Ets kopen? Bied vanaf 42!
TechniekEts
Afmetingen25 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 42
Jan Bezemer - Twee Ganzen kopen? Bied vanaf 45!
Jan Bezemer (1907-1997) Nederlands Twee Ganzen
TechniekLitho
Afmetingen51 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Maria van Hoogstraten - Kreeft - Houtsnede kopen? Bied vanaf 42!
Maria van Hoogstraten (1895-1979) Nederlands Kreeft - Houtsnede
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen26 x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 42
Ru van Rossem - Verloren wereld (Pompei) kopen? Bied vanaf 150!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Verloren wereld (Pompei)
TechniekEts
Afmetingen90 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Wim Beuning - Apen - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 42!
Wim Beuning (1914-1986) Nederlands Apen - Kleurenlitho
TechniekLitho
Afmetingen35 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 42
Fon Klement - La Chaise Noire kopen? Bied vanaf 375!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands La Chaise Noire
Afmetingen105 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Fon Klement - ingelijste aquarel: Les jonquilles V - 1997 (Aanbieding, sterk afgeprijsd!!) kopen? Bied vanaf 295!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands ingelijste aquarel: Les jonquilles V - 1997 (Aanbieding, sterk afgeprijsd!!)
TechniekAquarel
Afmetingen65 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Jan Strube - Litho: "Brugge" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Litho: "Brugge"
TechniekLitho
Afmetingen45 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Jan Strube - Houtdruk: "Prins van Oranje" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtdruk: "Prins van Oranje"
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen21 x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 60
Jan Strube - Houtdruk: "Poppenkast" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtdruk: "Poppenkast"
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen21 x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 60
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Jan Bezemer - Ganzepas kopen? Bied vanaf 50!
Jan Bezemer (1907-1997) Nederlands Ganzepas
TechniekLitho
Afmetingen78 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Fon Klement - Pastiane kopen? Bied vanaf 200!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Pastiane
Afmetingen78 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Jan Michielsen - Houtsnede met een gedicht: Margiete Lief - 1968 kopen? Bied vanaf 49!
Jan Michielsen (1939-2010) Nederlands Houtsnede met een gedicht: Margiete Lief - 1968
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Jan Michielsen - Ets : Liefde - 1975 kopen? Bied vanaf 49!
Jan Michielsen (1939-2010) Nederlands Ets : Liefde - 1975
TechniekEts
Afmetingen24 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Jan Mensinga - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands Ets
TechniekEts
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Jan Strube - Begijnhof Breda kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Begijnhof Breda
TechniekHandgekleurd
Afmetingen25 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Jan Strube - Breda Vismarkt kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Breda Vismarkt
TechniekHandgekleurd
Afmetingen25 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Wim Motz - Saxofonist - Litho kopen? Bied vanaf 36!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Saxofonist - Litho
TechniekLitho
Afmetingen24 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 36
TechniekAquarel
Afmetingen94 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 100