Royal Boch (1841) Boch La Louviere
Bied mee
Afmetingen | 25 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 25
Afmetingen | 25 x 25 x 2 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 9.5 x 7 x 15 cm (h x b x d) |