5. Liga Nieuw Beelden

Liga Nieuw Beelden

Opgericht in 1955 - opgeheven in 1969

Liga Nieuw Beelden

Anton Heyboer - Haan kopen? Bied vanaf 300!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Haan
TechniekAcryl
Afmetingen83 x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Hans Ittmann - Trekpop kopen? Bied vanaf 1300!
Hans Ittmann (1914-1972) Nederlands Trekpop
TechniekKeramiek
Afmetingen100 x 60 x 30 cm (h x b x d)
€ 1.300
Anton Heyboer - Vier vrouwen . kopen? Bied vanaf 550!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Vier vrouwen .
TechniekGouache
Afmetingen78 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 550
Wim de Haan - Wim de Haan kopen? Bied vanaf 2500!
Wim de Haan (1913-1967) Nederlands Wim de Haan
TechniekAcryl
Afmetingen105 x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 2.500
Corneille - 1978 - Vrouw met de vogel - Mooi kunstwerk bijna 50 jaar oud. In Lijst! kopen? Bied vanaf 349!
Afmetingen33.5 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 349
1 bieding
Karel Appel - ZT uit de serie Ten kopen? Bied vanaf 500!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands ZT uit de serie Ten
TechniekLitho
Afmetingen61 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500
Armando - Kleurengiclee LANDSCHAFT BLAU Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee LANDSCHAFT BLAU Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Corneille - 1976 - Femmes oiseaux à l'arc en ciel kopen? Bied vanaf 449!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1976 - Femmes oiseaux à l'arc en ciel
TechniekLitho
Afmetingen75.2 x 55.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 449
Corneille - 2000 Football European Championship - LES FOOTBALLEURS LE BALLON D' OR kopen? Bied vanaf 175!
Afmetingen57 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Corneille - 1991 - Raven kopen? Bied vanaf 349!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1991 - Raven
TechniekLitho
Afmetingen68 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 349
Armando - Kleuren giclee FLUGEL Handgesign. SLECHTS 30EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleuren giclee FLUGEL Handgesign. SLECHTS 30EX!!!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - Kleurengiclee WEISSES BILD Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WEISSES BILD Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DAMALS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DAMALS Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Corneille - Variaties op enkele lijnen, 1959 kopen? Bied vanaf 3500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Variaties op enkele lijnen, 1959
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen31 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 3.500
Jan Cremer - Jan Cremer - Tulipano Silvana II kopen? Bied vanaf 200!
Jan Cremer (1940) Nederlands Jan Cremer - Tulipano Silvana II
Afmetingen60 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Corneille - Femme, chat et masque. kopen? Bied vanaf 74!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme, chat et masque.
TechniekOffset
Afmetingen1270 x 810 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 74
Anton Heyboer - danseres kopen? Bied vanaf 260!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands danseres
TechniekStift
Afmetingen39.5 x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 260
Corneille - litho: La Traviata - 1990 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: La Traviata - 1990
TechniekLitho
Afmetingen75.5 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
TechniekLitho
Afmetingen58 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 449
TechniekTijdschrift
Afmetingen31 x 24.5 cm (h x b)
€ 50
Corneille - De terrils van Luik, 1945 kopen? Bied vanaf 3800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De terrils van Luik, 1945
TechniekPotlood
Afmetingen32 x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 3.800
Armando - giclee: der Krieger - 2015 kopen? Bied vanaf 149!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: der Krieger - 2015
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Armando - giclee: Pflanze - 2016 kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: Pflanze - 2016
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - grote giclee: Gestalt - 2015 kopen? Bied vanaf 229!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits grote giclee: Gestalt - 2015
TechniekGiclée
Afmetingen74 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 229
Armando - zeer grote giclee op linnen: Das Grab - 2013 kopen? Bied vanaf 275!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits zeer grote giclee op linnen: Das Grab - 2013
TechniekGiclée
Afmetingen105 x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 275
Afmetingen68 x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 895
TechniekLitho
Afmetingen94 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 399
TechniekLitho
Afmetingen56.5 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Anton Heyboer - Geen titel kopen? Bied vanaf 150!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Geen titel
TechniekEts
Afmetingen78 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Armando - Kleurengiclee DAS MEER Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DAS MEER Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee FLUGEL Handgesign. GROOT!!! kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee FLUGEL Handgesign. GROOT!!!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 189