5. Liga Nieuw Beelden

Liga Nieuw Beelden

Opgericht in 1955 - opgeheven in 1969

Liga Nieuw Beelden

Anton Heyboer - Staande man met een steen in zijn hand. kopen? Bied vanaf 300!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Staande man met een steen in zijn hand.
Afmetingen60.5 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Armando - armando ‘Der Kopf’ | litho 153/250 kopen? Bied vanaf 150!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits armando ‘Der Kopf’ | litho 153/250
TechniekLitho
Afmetingen90 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Armando - Kleurengiclee FLUGEL Handgesign. GROOT!!! kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee FLUGEL Handgesign. GROOT!!!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 189
Armando - Kleuren giclee FLUGEL Handgesign. SLECHTS 30EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleuren giclee FLUGEL Handgesign. SLECHTS 30EX!!!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - Kleurengiclee WEISSES BILD Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WEISSES BILD Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Giclee DAS FENSTER II Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee DAS FENSTER II Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen57 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee LANDSCHAFT BLAU Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee LANDSCHAFT BLAU Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Aat Verhoog - Zeefdruk - Strand II kopen? Bied vanaf 50!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Zeefdruk - Strand II
Afmetingen51.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee ROTES GEWAND Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 125
Lucebert - Vox. Prent 190. kopen? Bied vanaf 99!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Vox. Prent 190.
TechniekEts
Afmetingen57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 99
Nico Molenkamp - Giraffe kopen? Bied vanaf 350!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Giraffe
Afmetingen120 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Kees van Bohemen - Affiche - Collection D'art - 1977 - Amsterdam kopen? Bied vanaf 35!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Affiche - Collection D'art - 1977 - Amsterdam
TechniekOverig
Afmetingen54.5 x 38.5 cm (h x b)
Huidig bod
€ 35
1 bieding
Anton Heyboer - Crucifix . kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Crucifix .
Afmetingen63 x 73.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Anton Heyboer - De oer vogel. kopen? Bied vanaf 300!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oer vogel.
Afmetingen78 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Corneille - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zonder Titel
Afmetingen85 x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Anton Heyboer - Moeder en kind De oer moeder kopen? Bied vanaf 375!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Moeder en kind De oer moeder
Afmetingen24 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Anton Heyboer - Danseres . kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Danseres .
TechniekStift
Afmetingen39.5 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Corneille - gesigneerd en genummerd : LAGE NUMMER 1 / 200 kopen? Bied vanaf 265!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch gesigneerd en genummerd : LAGE NUMMER 1 / 200
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 265
Corneille - gesigneerd en genummerd : LAGE NUMMER 2 / 200 kopen? Bied vanaf 245!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch gesigneerd en genummerd : LAGE NUMMER 2 / 200
Afmetingen32.5 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 245
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
€ 125
Armando - Armando - Kleurengiclée GESTALT VI --- HANDGESIGNEERD --- Oplage 25 kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Armando - Kleurengiclée GESTALT VI --- HANDGESIGNEERD --- Oplage 25
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclée GESTALT IV --- HANDGESIGNEERD - SLECHTS 25 EXEMPLAREN! kopen? Bied vanaf 169!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - Vrouw Met Vogel kopen? Bied vanaf 290!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw Met Vogel
TechniekLitho
Afmetingen44 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 290
Corneille - Six reves peints, zeefdruk kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Six reves peints, zeefdruk
Afmetingen76 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Corneille - Memoire de Cuba, naar gouache, gesigneerd in de druk kopen? Bied vanaf 30!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Memoire de Cuba, naar gouache, gesigneerd in de druk
TechniekOffset
Afmetingen34.5 x 43 cm (h x b)
€ 30
Corneille - 2001 - Auvers-sur-Oise, Village de Van Gogh et de Corneille kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2001 - Auvers-sur-Oise, Village de Van Gogh et de Corneille
Afmetingen33 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Anton Heyboer - Anton Heyboer - Vinkevener' Abstract schilderij op canvas. kopen? Bied vanaf 175!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Anton Heyboer - Vinkevener' Abstract schilderij op canvas.
TechniekAcryl
Afmetingen80 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 175
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho SOUS LES PALMIERS Handgesign. uit 1981
TechniekLitho
Afmetingen50 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 365
Bram van Velde - Abstract. Prent 190. kopen? Bied vanaf 199!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Abstract. Prent 190.
TechniekLitho
Afmetingen57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 199
1 bieding
Bram Bogart - Geel. Blauw kopen? Bied vanaf 995!
Bram Bogart (1921-2012) Nederlands Belgisch Geel. Blauw
TechniekLitho
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 995
Jan Cremer - Cremer 50 kopen? Bied vanaf 25!
Jan Cremer (1940) Nederlands Cremer 50
TechniekSoftcover
Afmetingen29.2 x 20.8 cm (h x b)
€ 25
Anton Heyboer - Eigen druk kopen? Bied vanaf 200!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Eigen druk
TechniekEts
Afmetingen53 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Anton Heyboer - Eigen druk kopen? Bied vanaf 250!
TechniekEts
Afmetingen53 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
TechniekEts
Afmetingen54 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
TechniekEts
Afmetingen78 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
TechniekEts
Afmetingen54 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jan Montyn - Avatar de vishnu kopen? Bied vanaf 95!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Avatar de vishnu
TechniekEts
Afmetingen71 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Corneille - portrait imaginair 1982 kopen? Bied vanaf 650!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch portrait imaginair 1982
TechniekLitho
Afmetingen89 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 650
Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN uit 2002 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk GRONINGEN uit 2002
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 450!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oer vogel .
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 260!
TechniekAcryl
Afmetingen62.5 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 260
Corneille - Voetballers kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Voetballers
Afmetingen43 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Corneille - 1989 - Compositie met vrouw en vogel op bladmuziek - Hommage a Satie kopen? Bied vanaf 499!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1989 - Compositie met vrouw en vogel op bladmuziek - Hommage a Satie
Afmetingen73 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 499
Jan Montyn - Abstracte compositie -ets 1972- kopen? Bied vanaf 100!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Abstracte compositie -ets 1972-
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen55 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100