Hendrik Willem Mesdag (1831-1915) Bomschuiten op zee
Bied mee
Techniek | Houtskool |
Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 1.350