Peter de Jong (1920-1990) Konterfeitsel
Bied mee
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 125 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 100
Opgericht in 1958 - opgeheven in 1969
Techniek | Zeefdruk |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 38 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 19 x 17 x 14.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1565 g |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 41 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 42.5 x 34.3 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |