Kees Andrea (1914-2006) Toreador met stier
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 750