Gerrit David Labots (1869-1959) "Sneeuwijs in de Scheren" - Stockholm
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 37.5 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 280