5. De Onafhankelijken

De Onafhankelijken

Opgericht in 1912

De Onafhankelijken

Jop van Epen - Impressionistisch landschap kopen? Bied vanaf 70!
Jop van Epen (1880-1960) Nederlands Impressionistisch landschap
Afmetingen42 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Jan Sierhuis - Echtpaar kopen? Bied vanaf 500!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Echtpaar
TechniekAcryl
Afmetingen73 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Hein Stork - Bospad in de winter kopen? Bied vanaf 30!
Hein Stork (1924-1993) Nederlands Bospad in de winter
TechniekGouache
Afmetingen73 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 30
1 bieding
Nikolaas Eekman - de Visserman kopen? Bied vanaf 40!
Nikolaas Eekman (1889-1973) Belgisch Nederlands de Visserman
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen42 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Bram van Velde - Abstract. Prent 190. kopen? Bied vanaf 199!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Abstract. Prent 190.
TechniekLitho
Afmetingen57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 199
1 bieding
Toon Pluymers - De stoelenmatter - Ets kopen? Bied vanaf 35!
Toon Pluymers (1910-1967) Nederlands De stoelenmatter - Ets
TechniekEts
Afmetingen42 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Jan Wiegers - Sneeuwlandschap Graubünden, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 125!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Sneeuwlandschap Graubünden, handgesigneerde litho
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Mark Kolthoff - gesigneerd met opdracht - GRATIS verzending NL kopen? Bied vanaf 50!
Mark Kolthoff (1901-1993) Nederlands gesigneerd met opdracht - GRATIS verzending NL
TechniekSoftcover
Afmetingen23.5 x 23.5 cm (h x b)
€ 50
Piet Spijker - Houtskool op papier, Liggende hond - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Piet Spijker (1905-1972) Nederlands Houtskool op papier, Liggende hond - Ingelijst
TechniekHoutskool
Afmetingen31.5 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Harmen Meurs - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 95!
Harmen Meurs (1891-1964) Nederlands Stadsgezicht
TechniekPotlood
Afmetingen22 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Chris Beekman - Landschap met houten schuur kopen? Bied vanaf 599!
Chris Beekman (1887-1964) Nederlands Landschap met houten schuur
TechniekPotlood
Afmetingen36 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 599
Roelf Gerbrands - interieur van woning aan de Mollaan te Bloemendaal kopen? Bied vanaf 45!
Roelf Gerbrands (1891-1954) Nederlands interieur van woning aan de Mollaan te Bloemendaal
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Jan Sierhuis - Grote Litho - zeer kleine oplage (40) - abstracte compositie - netjes ingelijst kopen? Bied vanaf 10!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Grote Litho - zeer kleine oplage (40) - abstracte compositie - netjes ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen80 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie C kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie C
Afmetingen50 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: formatie - 1987
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Carel Willink - Litho: Berlin - 1920 kopen? Bied vanaf 275!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Litho: Berlin - 1920
TechniekLitho
Afmetingen28.5 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Jan Wiegers - Houtsnede 'Nieuwmarkt Amsterdam' kopen? Bied vanaf 250!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Houtsnede 'Nieuwmarkt Amsterdam'
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen50 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jan Schoonhoven - ‘zonder titel’ - 1983 kopen? Bied vanaf 895!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands ‘zonder titel’ - 1983
Afmetingen78 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 895
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie H kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie H
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie A kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie A
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Harry van Kruiningen - Gilgamesj Epos - Het gevecht met de Hemelstier kopen? Bied vanaf 120!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Gilgamesj Epos - Het gevecht met de Hemelstier
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50.5 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 130
2 biedingen
Harry van Kruiningen - Gilgamesj Epos - De Schorpioen kopen? Bied vanaf 120!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Gilgamesj Epos - De Schorpioen
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 120
1 bieding
Freek van den Berg - prachtige monografie hardcover kopen? Bied vanaf 40!
Freek van den Berg (1918-2000) Nederlands prachtige monografie hardcover
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 31 cm (h x b)
€ 40
Jan Sierhuis - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 80!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Litho - 1973
TechniekLitho
Afmetingen77 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Jan Strube - Litho: "Brugge" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Litho: "Brugge"
TechniekLitho
Afmetingen45 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Jan Strube - Houtdruk: "Prins van Oranje" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtdruk: "Prins van Oranje"
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen21 x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 60
Jan Strube - Houtdruk: "Poppenkast" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtdruk: "Poppenkast"
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen21 x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 60
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Jan Strube - Begijnhof Breda kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Begijnhof Breda
TechniekHandgekleurd
Afmetingen25 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Jan Strube - Breda Vismarkt kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Breda Vismarkt
TechniekHandgekleurd
Afmetingen25 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Jan Sierhuis - Verweg kopen? Bied vanaf 49!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Verweg
TechniekPotlood
Afmetingen21 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55