Ab Steenvoorden (1933-2010) Monument der Herinnering
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 30 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 45