5. Grafiekkring Groningen

Grafiekkring Groningen

Opgericht in 1968 - opgeheven in 1976

Grafiekkring Groningen

Grafiekkring Groningen was een kring van verzamelaars van hedendaagse grafische kunst in Groningen. In samenwerking met Prent 190 gaven zij series van vijf prenten uit, elk in een oplage van 190 exemplaren. De kring had ten doel om enerzijds kunstenaars die in Groningen werkzaam zijn grotere bekendheid te geven, en anderzijds om niet-Groningse kunstenaars aldaar te introduceren.

Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 125
Jan Schoonhoven - ‘zonder titel’ - 1983 kopen? Bied vanaf 895!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands ‘zonder titel’ - 1983
Afmetingen78 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 895
Karel Appel - Litho, Bull Dog kopen? Bied vanaf 350!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Litho, Bull Dog
TechniekLitho
Afmetingen86 x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Ans Wortel - Ets "Het land van de 'gemene' deler is het enige land dat ik ken" kopen? Bied vanaf 87!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Ets "Het land van de 'gemene' deler is het enige land dat ik ken"
TechniekEts
Afmetingen53 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 87
1 bieding
Constant - Kleurenets: Happening II - 1968 kopen? Bied vanaf 395!
Constant (1920-2005) Nederlands Kleurenets: Happening II - 1968
TechniekEts
Afmetingen40 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Lucebert - Litho - 1993 kopen? Bied vanaf 200!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Litho - 1993
TechniekLitho
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Constant - ingelijste litho: abstract- 1953! kopen? Bied vanaf 595!
Constant (1920-2005) Nederlands ingelijste litho: abstract- 1953!
TechniekLitho
Afmetingen63 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
Karel Appel - zeefdruk: Bird in summer landscape - 1977 (nieuwe lijst!!!) kopen? Bied vanaf 1500!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands zeefdruk: Bird in summer landscape - 1977 (nieuwe lijst!!!)
Afmetingen90.5 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.500
Constant - New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 399!
Constant (1920-2005) Nederlands New Babylon - 1963
TechniekLitho
Afmetingen40 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Lucebert - Ets - 1974 kopen? Bied vanaf 250!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ets - 1974
TechniekEts
Afmetingen39 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Karel Appel - Kleuren litho: Animal kopen? Bied vanaf 650!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleuren litho: Animal
TechniekLitho
Afmetingen55 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 650
Karel Appel - Ingelijste zeefdruk: Kat- 1978 kopen? Bied vanaf 650!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Kat- 1978
Afmetingen66 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 650
Lucebert - Ingelijste ets: - 1989 kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ingelijste ets: - 1989
TechniekEts
Afmetingen50.5 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Constant - New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 495!
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: formatie - 1987
Afmetingen50 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Karel Appel - Proefdruk "de tovenaar" handgesigneerd uit 1977 (in nieuwstaat!) kopen? Bied vanaf 250!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Proefdruk "de tovenaar" handgesigneerd uit 1977 (in nieuwstaat!)
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Lucebert - gemengde techniek op board: "La Mama" - 1977 kopen? Bied vanaf 1950!
Lucebert (1924-1994) Nederlands gemengde techniek op board: "La Mama" - 1977
Afmetingen80 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 1.950
Lucebert - zeefdruk: Pax - 1973 kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert (1924-1994) Nederlands zeefdruk: Pax - 1973
Afmetingen55 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Jan Schoonhoven - litho: Formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands litho: Formatie - 1987
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Constant - 2 boekjes: 1 x tentoonstellingsuitgave + 1x kunst en architectuur kopen? Bied vanaf 50!
Constant (1920-2005) Nederlands 2 boekjes: 1 x tentoonstellingsuitgave + 1x kunst en architectuur
TechniekSoftcover
Afmetingen27 x 21 cm (h x b)
€ 50
Karel Appel - litho: Bleu (girl on a donkey) - 1967 kopen? Bied vanaf 1250!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands litho: Bleu (girl on a donkey) - 1967
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.250
Karel Appel - Zondag kopen? Bied vanaf 199!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Zondag
Afmetingen88 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 199
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
€ 125
Karel Appel - Maandag kopen? Bied vanaf 199!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Maandag
Afmetingen85 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 199
Karel Appel - ZT uit de serie Ten kopen? Bied vanaf 500!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands ZT uit de serie Ten
TechniekLitho
Afmetingen61 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500
TechniekTijdschrift
Afmetingen31 x 24.5 cm (h x b)
€ 50
Afmetingen68 x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 895
Constant - litho: Labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands litho: Labyrismen - 1968
TechniekLitho
Afmetingen38 x 47.5 cm (h x b)
€ 299
Constant - Ets: Echtpaar kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands Ets: Echtpaar
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
TechniekLitho
€ 299
Lucebert - Ets: Zonder titel kopen? Bied vanaf 175!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ets: Zonder titel
TechniekEts
Afmetingen47 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Constant - ets: zangles - 1982 kopen? Bied vanaf 350!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: zangles - 1982
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Constant - litho: New Babylon kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands litho: New Babylon
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299