5. Vereeniging Sint Lucas

Vereeniging Sint Lucas

Opgericht in 1880

Vereeniging Sint Lucas

Hendrikus Roodenburg - Doodlopend straatje in Middelburg kopen? Bied vanaf 234!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Doodlopend straatje in Middelburg
TechniekAquarel
Afmetingen69 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 234
Jan Sluijters - Zich afdrogend naakt kopen? Bied vanaf 225!
Jan Sluijters (1881-1957) Nederlands Zich afdrogend naakt
TechniekLitho
Afmetingen35 x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 225
Jan Sluijters (jr.) - Model kopen? Bied vanaf 35!
Jan Sluijters (jr.) (1914-2005) Nederlands Model
TechniekHoutskool
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Henri Frederic Boot - Portret (man met hoed) kopen? Bied vanaf 180!
Henri Frederic Boot (1877-1963) Nederlands Portret (man met hoed)
Afmetingen83.5 x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180
Tjeerd Bottema - Molen de Stier in Leiden kopen? Bied vanaf 80!
Tjeerd Bottema (1884-1978) Nederlands Molen de Stier in Leiden
TechniekEts
Afmetingen48 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Hendrikus Roodenburg - Oude Kerkstoren kopen? Bied vanaf 25!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Oude Kerkstoren
TechniekEts
Afmetingen26 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Meindert Zaalberg - aardewerk servies kopen? Bied vanaf 75!
Meindert Zaalberg (1907-1989) Nederlands aardewerk servies
Afmetingen13.5 x 28 x 28 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 75
Jan den Hengst - Spanje kopen? Bied vanaf 145!
Jan den Hengst (1904-1983) Nederlands Spanje
Afmetingen59.5 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 145
Willem Witsen - Turfschepen in de Oude Schans kopen? Bied vanaf 1050!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Turfschepen in de Oude Schans
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen58 x 71.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.050
Willem Witjens - Katerveer Zwolle - Ets kopen? Bied vanaf 60!
TechniekEts
Afmetingen6.5 x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Bob Lokhorst - Etables kopen? Bied vanaf 100!
Bob Lokhorst (1900-1972) Nederlands Etables
TechniekAquarel
Afmetingen22 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Jan Jurrien Moolhuizen - Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 140!
Jan Jurrien Moolhuizen (1900-1982) Nederlands Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst
Afmetingen79 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 140
Albert Mulder - Asters in bloempot kopen? Bied vanaf 125!
Albert Mulder (1889-1987) Nederlands Asters in bloempot
Afmetingen38 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Nicolaas Wijnberg - LANDSCHAP kopen? Bied vanaf 40!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands LANDSCHAP
TechniekLitho
Afmetingen22.5 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Johanna Pieneman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 234!
Johanna Pieneman (1889-1986) Nederlands Zonder titel
TechniekAquarel
Afmetingen63 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 234
Toon Pluymers - De stoelenmatter - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Toon Pluymers (1910-1967) Nederlands De stoelenmatter - Ets
TechniekEts
Afmetingen42 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Nicolaas Wijnberg - Gesigneerde litho - "Libertad"- 1983 - 16/100 kopen? Bied vanaf 65!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Gesigneerde litho - "Libertad"- 1983 - 16/100
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Adri Pieck - straatje in Amersfoort, "Oude huisjes bij den toren" kopen? Bied vanaf 125!
Adri Pieck (1894-1982) Nederlands straatje in Amersfoort, "Oude huisjes bij den toren"
TechniekPotlood
Afmetingen53.5 x 20.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Albert Zwartjes - Aquarel prent. Huisjes voor kerk kopen? Bied vanaf 50!
Albert Zwartjes (1902-1976) Nederlands Aquarel prent. Huisjes voor kerk
TechniekAquarel
Afmetingen31 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Afmetingen134 x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.100
Adam Potgieter - Landschap kopen? Bied vanaf 60!
Adam Potgieter (1899-1982) Nederlands Landschap
Afmetingen53 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Ernst Leyden - Zonder titel kopen? Bied vanaf 69!
Ernst Leyden (1892-1969) Nederlands Frans Amerikaans Zonder titel
Afmetingen81 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 69
TechniekLitho
Afmetingen47 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Nicolaas Wijnberg - Groep Poppen kopen? Bied vanaf 350!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Groep Poppen
TechniekGouache
Afmetingen36 x 49 cm (h x b)
€ 350
Antoon Hemert - kleurenets: Hofje van Loo of St.-Elisabeths Gasthuishofje te Haarlem kopen? Bied vanaf 75!
Antoon Hemert (1883-1944) Nederlands kleurenets: Hofje van Loo of St.-Elisabeths Gasthuishofje te Haarlem
TechniekEts
Afmetingen38 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Jan Visser - Mooi schilderij van bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 55!
Jan Visser (1879-1961) Nederlands Mooi schilderij van bloemen in vaas
TechniekAquarel
Afmetingen40 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Jan Rijlaarsdam - Stadsgezicht. Figuren bij kade. Parijs of Amsterdam kopen? Bied vanaf 599!
Jan Rijlaarsdam (1911-2007) Nederlands Stadsgezicht. Figuren bij kade. Parijs of Amsterdam
Afmetingen42 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 599
Nico Molenkamp - THEATERFIGUUR kopen? Bied vanaf 89!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands THEATERFIGUUR
Afmetingen115 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 89
Nikolaas Eekman - de Visserman kopen? Bied vanaf 40!
Nikolaas Eekman (1889-1973) Belgisch Nederlands de Visserman
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen42 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 40
Willem Frederik Noordijk - landschap met koeien bij de Gooijergracht te Blaricum, Laren, Eemnes kopen? Bied vanaf 350!
Willem Frederik Noordijk (1887-1970) Nederlands landschap met koeien bij de Gooijergracht te Blaricum, Laren, Eemnes
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Anton Smeerdijk - olieverf op doek - slootje in polder nabij Kortenhoef kopen? Bied vanaf 225!
Anton Smeerdijk (1885-1965) Nederlands olieverf op doek - slootje in polder nabij Kortenhoef
Afmetingen28 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Anthonie Pieter Schotel - Olieverf op paneel, Havengezicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 750!
Anthonie Pieter Schotel (1890-1958) Nederlands Olieverf op paneel, Havengezicht - Ingelijst
Afmetingen60 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 750
Frans Everbag - Portret van Fransiscus Everbag kopen? Bied vanaf 275!
Frans Everbag (1877-1947) Nederlands Portret van Fransiscus Everbag
Afmetingen27 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 275
Frans Everbag - Portret van Maria Christina Everbag. kopen? Bied vanaf 375!
Frans Everbag (1877-1947) Nederlands Portret van Maria Christina Everbag.
Afmetingen43 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999 kopen? Bied vanaf 40!
Germ de Jong (1886-1967) Nederlands 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
TechniekSoftcover
Afmetingen23 x 17 cm (h x b)
€ 40
Harry van Kruiningen - 2 boekwerken: 33 etsen Amsterdam en 22 etsen Spinoza kopen? Bied vanaf 40!
TechniekSoftcover
Afmetingen21.5 x 17.7 cm (h x b)
€ 40
Gretha Pieck - De oude brug XII kopen? Bied vanaf 75!
Gretha Pieck (1898-1920) Nederlands De oude brug XII
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen12 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Louis Heijmans - Scholsche hoek Vlissingen kopen? Bied vanaf 30!
Louis Heijmans (1890-1977) Nederlands Scholsche hoek Vlissingen
TechniekEts
Afmetingen44 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 30
1 bieding
Hendrikus IJkelenstam - Boerderij in de sneeuw. kopen? Bied vanaf 50!
Hendrikus IJkelenstam (1897-1993) Nederlands Boerderij in de sneeuw.
Afmetingen45 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Willem Jans Dijk - Vallend water kopen? Bied vanaf 35!
Willem Jans Dijk (1881-1970) Nederlands Vallend water
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen41 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 35
Wilm Wouters - monumentale hardcover Volendam schildersdorp & extra boek kopen? Bied vanaf 40!
Wilm Wouters (1887-1957) Nederlands monumentale hardcover Volendam schildersdorp & extra boek
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 25 cm (h x b)
€ 40
Hendrikus Roodenburg - Aan de dijk, Hindeloopen - Kleurets kopen? Bied vanaf 45!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Aan de dijk, Hindeloopen - Kleurets
TechniekEts
Afmetingen20 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45