Ger Daniels (1943-2020) 2x tulpen
Bied mee
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 72 x 95 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 25