Selma Timmerman (1951) houtsnede - Appelbloesem - 23579
Bied mee
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 30 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
€ 65