Albert Torringa - Schaapskooi

Albert Torringa - Schaapskooi kopen? Bied vanaf 60!
Albert Torringa - Schaapskooi kopen? Bied vanaf 60!Albert Torringa - Schaapskooi kopen? Bied vanaf 60!Albert Torringa - Schaapskooi kopen? Bied vanaf 60!Albert Torringa - Schaapskooi kopen? Bied vanaf 60!Albert Torringa - Schaapskooi kopen? Bied vanaf 60!Albert Torringa - Schaapskooi kopen? Bied vanaf 60!Albert Torringa - Schaapskooi kopen? Bied vanaf 60!
  • Albert Torringa (1886-1963)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1958
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst51 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een prachtwerk van deze Haarlemse schilder met een RKD vermelding de bijbel voor de kunstenaars
Anton Diederik TORRINGA werd geboren in Haarlem en overleed te Heemstede.
Hij woonde en werkte bijna zijn hele leven in Haarlem.
Hij studeerde aan de Academie voor Fijne Kunsten in Amsterdam.
Hij is begonnen als stukadooor en maakte de verfijnde schilderkunst zichzelf eigen Zie dit aangeboden werk als voorbeeld
Het werk is in zeer goede staat en zit in een prachtige lijst olieverf op doek

Zie de foto's bij dit kavel en overtuig uzelf
Veel plezier met bieden
Eigen collectie
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00

Albert Torringa (1886-1963)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Hoed
Lid sinds 2021
69 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
71 cm
51 cm
50 cm
40 cm