Aangeboden een prachtig wintergezicht van de Nederlandse kunstschilder Alexander Joseph Daiwaille (1818-1888) in bijpassende ornamenten lijst. Olieverf op doek, linksonder gesigneerd.
Daiwaille was eerst gespecialiseerd in portretten, later legde hij zich toe op zomer- en winterlandschappen. Hij werkte in Nederland en ook in Duitsland bij zijn zwager B.C. Koekkoek in Kleef.
Goed
Het schilderij is op vakkundige wijze gerestaureerd en gereinigd.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aduard, Nederland
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50
Wereldwijd
€ 38,80