Reinhoud D'Haese - Pentekening - in boek 50 jaar beelden 2003 & extra boek 2001
Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) - CoBrA
Corneille - Femme heureuse, zeefdruk (mooi ingelijst, groot)
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1979 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Paneel |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 15 x 15 cm (h x b) |
Incl. lijst | 26 x 26 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Schilderijtje zelf is in zeer goede staat, de linnen omkadering rond het schilderijtje rafelt een klein beetje uit zie foto . Kader in zeer mooie staat | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wingene, België |