18k geel gouden hanger met koraal
Rode (BWG) hanger met verborgen Engelse kruis
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Gouache |
Drager | Karton |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zandvoort, Nederland |