Iedere maandag een Special
Dit item is niet beschikbaar
Louis-Jacques Camerlinckx - Christuskop
Tôsuke Yoshiume - Hallo
Niet of onleesbaar gesigneerd - Delft - De Oude kerk - hangesigneerde ets
Joke Struik - zonder titel