Anton Heyboer
Zonder titel
1978 ets en afgedrukt en gesigneerd in 1981
Ets, gedrukt op dun papier, handingekleurd met groene vingerafdrukken
Unica
66 x 100 cm
Met diverse symbolische elementen, zoals 'Het Systeem, De Wijze Man, Het Dier, De Onschuld. Het werk is aan de onderzijde 3x gesigneerd en met afdrukken van guldens. Twee keer met een stokje en 1 keer met olieverf of gouache.
Het werk is scherp afgedrukt. Eigen druk.
provenance: Prive collectie
+ publicatie
Type kunstwerk Kunstboeken
Jaartal 1984
Techniek Softcover
Onderwerp Beeldende Kunst
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Pagina's 28
Omschrijving
Heyboer-publicatie door Museum Bommel van Dam, Venlo / Kunsthandel Petra Timmermans, Laren, 1984.
Los als uitgegeven, 66 x 50 cm, 28p in dubbele vellen in omslag met kleurenfoto. Faxreproductie van een tekst in handschrift en tekeningen, schreef Heyboer naar aanleiding van de tentoonstelling in Venlo.