Willem Sandberg - genummerde map 1982 (84/500) en 3 boeken
Bram Bogart - Colored landscape
Anneke Peereboom - Zonder titel
Peter de Ru - Introvert Portret
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 55 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Uden, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter