Wit porselein beeldje-tafelstuk van vrouw wierookhouder of bloemensteker. Aantal gaten 8. De gaten zitten ook in de onderkant van het voetstuk. Naam: Aphrodite Materiaal: porselein Beeldend kunstenaar: Gustaf Nyholm Land: Zweden Uitvoering: Arabia Finland Periode: 1920 Hoogte: 28 cm Conditie: mooie staat, iets craquelé, mist klein topje van een blad, 3e blad van onderaan linksboven
Goed
Mist een klein topje van een blad, links 3e blad van onderen (zie foto)
Licht craqule
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Doorn, Nederland