Shizuko Yoshikawa - Original Siebdruck, 1977
Selwyn Senatori - The Espresso Boys (kings of coffee)
Brødrene Lohne - Zilveren Vikingschip-zoutvaatje - Bergen - Noorwegen
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Acryl |
Drager | Paneel |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 13 x 18 cm (h x b) |
Incl. lijst | 26 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
Uit nalatenschap / archief kunstenaar in zeer luxe lijst | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ter apel, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.