Te koop is een grote Art Giclee print op canvas van Arnold Mariashin.
Geschatte afmeting 45x60 cm
Certificaat van echtheid is inbegrepen
Gesigneerd en gedateerd in inkt in de rechter benedenhoek
Zuurvrij, PH-neutraal, polykatoenbasis
Lichtbestendig canvas (OBA-vrij)
0,5 mm dik canvas
Gewicht canvasstof 470 g/m²
Inclusief montagebeugels
Met de hand gelijmde massief houten brancards
3,81 cm diep
HOUD ER REKENING MEE DAT:
U krijgt illustraties rechtstreeks van de kunstenaar.
Voorbeeldfoto's kunnen een klein beetje verschillen van de originele illustraties.
Kunstwerk wordt gerold in harde doos verzonden vanuit de Europese Unie met traceerbare post.
AANDACHT!
Als het artwork beschadigd is aangekomen, stuur me dan herkenbare foto's van het beschadigde item en ik zal de nieuwe gratis verstrekken.
Arnold Mariashin is een hedendaagse kunstenaar met een sterke secundaire markt.
Hij is opgenomen in de internationale kunstenaarsdatabase Artnet. Daar kunt u resultaten vinden van eerdere veilingen.