"Eigenlijk te grote vliegen"
(tekening, pen en zwarte inkt en was en wat witte was)
met potlood gesigneerd, gedateerd '72 en getiteld
afmeting 26 x 17.5 cm ( op blad 35 x 26 cm )
conditie : goed, voldoende marges maar pass partout gelijmd, verso blank
plus
1) "Zonder titel"
door : Arthur Stam (b. 1953)
met potlood gesigneerd, in plaat gesigneerd, gedateerd 1970, e.d., eindstaat 3/20
afmeting : 10 x 15 cm ( op blad 13.8 x 18.4 cm )
2) "Acedia"
door : Arthur Stam (b. 1953)
met potlood gesigneerd, gedateerd 1971, e.d., eindstaat 1/20
afmeting : 9.3 x 9 cm ( op blad 15.9 x 17 cm )
3) "Zonder titel"
door : Arthur Stam (b. 1953)
met potlood gesigneerd, in plaat gesigneerd, gedateerd 1969, e.d., eindstaat 4/20
afmeting : 6.8 cm x 8 cm ( op blad 10.5 x 11.5 cm )
conditie (alle 3) uitstekend, zeer ruime marges, verso blank (met tape afdrukken)
(totaal 4)