Harry Langdon - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005 - handgesigneerd
14k bicolour gouden oorknoppen - 6,6 mm x 6,6 mm
14k geel gouden armband bezet met briljant geslepen diamant 0.60ct - 19 cm
Joop Kropff - Moutstraat (Utrecht)
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1975 |
Techniek | Aquarel |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 13 x 13 cm (h x b) |
Incl. lijst | 28 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Redelijk | ||
Vergeeld passe-partout, lijstje heeft gebruiksspoortjes | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Warffum, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.