Olieverf op doek 30x40, linksonder gesigneerd B. Fernhout en gedateerd '63, in mooie galerielijst.
Lubertus Johannes (Bob) Fernhout(Amsterdam 1910 – Amsterdam 1987) Bob was diamantslijper, diamantbewerker, kunstschilder, beeldhouder en poppenmaker.
Woonde en werkte in Amsterdam, Idar Oberstein (Duitsland) en vanaf 1939 weer in Amsterdam.
Autodidact, met adviezen van E. Dumont, A. v. Gool en F. ten Holt.
Onderwerpen: landschap en mens, vrij sterk gedeformeerd.
Geboren 1910-11-04
Sterfplaats Amsterdam
Plaats van werkzaamheid Amsterdam (stad)
Plaats van werkzaamheid Idar-Oberstein
Onderwerp en figuurvoorstelling
Onderwerp en diervoorstelling
Onderwerpen landschap
Onderwerpen stilleven
Opleiding autodidact