Dit item is niet beschikbaar
Ruud Cornelisse - Acrylverf op doek - Katten - gesigneerd
Kristalunie Maastricht - zeldzame cake- of koekdoos met deksel- kleur amber
Peter Westen - collage met gemengde techniek - berichten - ingelijst - gesigneerd
950pt platina met 18k gouden ring bezet met diamant 0.18 ct - rm 17.25