Bernadette Leijdekkers - Sculptuur “ Dans ! “
Albert Blitz - Groot in 1964 geschilderd surrealistisch olieverf op paneel - gesigneerd
Jacques Tange - Compositie met figuren - Ingelijst
Corry Ammerlaan - Sculptuur “ Vrouwe Fortuna “ zeldzaam
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1966 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Japans Papier |
Stijl | Minimalistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 63 x 88 cm (h x b) |
Incl. lijst | 67 x 92 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 190 |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Door de kwetsbaarheid van het japans papier scheelt er bijna altijd wel wat aan deze meer dan 50 jaar oude werken. Dit exemplaar is eigenlijk wel verrassend goed; het blad rimpelt wat en er zitten wat kreukjes aan de rechterzijde van het blad maar de meest zichtbare tekortkoming is dat er op twee plekken taperesten doorschijnen die aan de achterkant zitten/zaten (linksonder en rechtsonder bij de signatuur). | |