Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1985 |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 17.5 x 27.2 cm (h x b) |
Incl. lijst | 22.8 x 31.8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | uniek stuk |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Starttijd | 16-4-2024 om 23:24 |
Eindtijd | 25-4-2024 om 19:36 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Assenede, België |