Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1983 |
Techniek | Offset |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 18 cm (h x b) |
Incl. lijst | 42 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Werk en boek zijn in zeer goede conditie z.g.a.n. Foto's maken deel uit van conditiebeschrijving | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter