3. items
  5. CoBrA Kunst

CoBrA Kunst

18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25 kopen? Bied vanaf 280!
18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
TechniekGoud
Afmetingen1.1 x 0.5 cm (h x b)
Gewicht3.2 g
GesigneerdZonder keur
€ 280
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954 kopen? Bied vanaf 250!
Fernand Leger (1881-1955) Frans silkscreen in colors on wove paper,1954
Afmetingen23 x 16 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 250
Toni Stadler - Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel' kopen? Bied vanaf 20!
Toni Stadler (1888-1982) Duits Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
TechniekLitho
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Akbar Behkalam - Zonder titel kopen? Bied vanaf 18!
Akbar Behkalam (1944) Iraans Duits Zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen59 x 42.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 18
Pierre Collin - Twee etsen 'Peintre et modèle I +II' kopen? Bied vanaf 20!
Pierre Collin (1956) Frans Twee etsen 'Peintre et modèle I +II'
TechniekEts
Afmetingen76.5 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Fujio Akai - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!
Fujio Akai (1945) Zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen53.5 x 38 cm (h x b)
€ 49
Sam Drukker - Voor Nienke kopen? Bied vanaf 100!
Sam Drukker (1957) Nederlands Voor Nienke
TechniekPotlood
Afmetingen32 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Sam Drukker - Bellend meisje kopen? Bied vanaf 100!
Sam Drukker (1957) Nederlands Bellend meisje
TechniekPotlood
Afmetingen32 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Jan Reinder Adema - Libelles kopen? Bied vanaf 25!
Jan Reinder Adema (1954) Nederlands Libelles
TechniekLitho
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Joan Gardy Artigas - Tauromachie chinoise kopen? Bied vanaf 59!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Tauromachie chinoise
TechniekLitho
Afmetingen83 x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Pum Niemeijer - Abstract Vrouwelijke Vorm - Ets kopen? Bied vanaf 36!
Pum Niemeijer (1912-2004) Nederlands Abstract Vrouwelijke Vorm - Ets
TechniekEts
Afmetingen10 x 5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 36
Jelle Hoogstra - Frans straatbeeld - Ets kopen? Bied vanaf 30!
Jelle Hoogstra (1924-2003) Nederlands Frans straatbeeld - Ets
TechniekEts
Afmetingen18 x 11.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Romain Malfliet - Op straat Gent kopen? Bied vanaf 50!
Romain Malfliet (1910-2006) Belgisch Op straat Gent
TechniekEts
Afmetingen60 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Anton Heyboer - Publicatie Museum Bommel van Dam kopen? Bied vanaf 50!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Publicatie Museum Bommel van Dam
TechniekSoftcover
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
€ 50
Joan Lichtenbelt - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!
Joan Lichtenbelt (1945) Nederlands Onbekend
Afmetingen120 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Annemarie Bierlaagh - Lijst met keramiek " DAMESSLIPJE " heel apart. kopen? Bied vanaf 45!
Annemarie Bierlaagh (1940) Nederlands Lijst met keramiek " DAMESSLIPJE " heel apart.
TechniekKeramiek
Afmetingen24 x 24 x 4 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Henk Poeder - Strand nabij Scheveningen kopen? Bied vanaf 125!
Henk Poeder (1964) Nederlands Strand nabij Scheveningen
Afmetingen47 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 125
Hans Heijman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Hans Heijman (1951) Nederlands Zonder titel
Afmetingen82 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 45
1 bieding
Henk Poeder - Vogels kopen? Bied vanaf 99!
Henk Poeder (1964) Nederlands Vogels
Afmetingen23 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 99
Jan Radersma - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Jan Radersma (1948) Nederlands Zonder titel
TechniekMonotype
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 25
Hendrik de Laat - Oudstadsgezicht met een brug met bootjes Nijmegen kopen? Bied vanaf 30!
Hendrik de Laat (1900-1980) Nederlands Oudstadsgezicht met een brug met bootjes Nijmegen
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen51 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Brons (Onbekend) - Prachtig gesigneerd beeld van 3 personen " VRIENDSCHAP " kopen? Bied vanaf 20!
Brons Prachtig gesigneerd beeld van 3 personen " VRIENDSCHAP "
TechniekBrons
Afmetingen12 x 9 x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 270!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oer vogel
Afmetingen39.5 x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 270
Anton Heyboer - De oervogel kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oervogel
TechniekStift
Afmetingen39.5 x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Heinrich Steiner - Handgesigneerde lithografie: Abstracte Compositie kopen? Bied vanaf 29!
Heinrich Steiner (1911) Duits Handgesigneerde lithografie: Abstracte Compositie
TechniekLitho
Afmetingen28 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29
Gonnie van de Ven-de Bruijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Gonnie van de Ven-de Bruijn (1938-2010) Nederlands Zonder titel
Afmetingen76 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Arturo - Toren en Paard kopen? Bied vanaf 35!
Arturo (1954) Nederlands Toren en Paard
Afmetingen45 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk FLY DADDY FLY --- HANDGESIGNEERD kopen? Bied vanaf 125!
Wouter Stips (1944) Nederlands Kleurenzeefdruk FLY DADDY FLY --- HANDGESIGNEERD
Afmetingen40 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 125
1 bieding
Ben Zegers - "Picking Flowers for the Blind" - gesigneerde prent/collage uit 1993 kopen? Bied vanaf 75!
TechniekCollage
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
John Hesselberth - Anatomie in een ruimte - Ets kopen? Bied vanaf 45!
John Hesselberth (1947) Nederlands Anatomie in een ruimte - Ets
TechniekEts
Afmetingen50 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Joke Struik - lente in auvergne kopen? Bied vanaf 50!
Joke Struik (1946) Nederlands lente in auvergne
TechniekLitho
Afmetingen51.5 x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Gertie Janssen - Le plat pays II kopen? Bied vanaf 25!
Gertie Janssen (1947) Nederlands Le plat pays II
Afmetingen62 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Manuel Menan - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Manuel Menan (1946) Spaans Zonder titel
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Noor Bos - Boot motor kopen? Bied vanaf 100!
Noor Bos (1951) Nederlands Boot motor
TechniekAcryl
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 100
Noor Bos - Vliegtuig propellor kopen? Bied vanaf 100!
Noor Bos (1951) Nederlands Vliegtuig propellor
TechniekAcryl
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 100
Dirk Arnoldus Tavenraat - Pointillistisch bosgezicht - Inkttekening kopen? Bied vanaf 48!
Dirk Arnoldus Tavenraat (1845-1930) Nederlands Pointillistisch bosgezicht - Inkttekening
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen32 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 48
Kees van Dongen - La Seine ou la Sirene , Litho kopen? Bied vanaf 450!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans La Seine ou la Sirene , Litho
TechniekLitho
Afmetingen39 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Simon de Heer - Boerin met melkbus op erf - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Simon de Heer (1885-1970) Nederlands Boerin met melkbus op erf - Ets
TechniekEts
Afmetingen8 x 6.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Franco Gentilini - Luisa en Hippolito in de tram - Lithografie -oplage 150 kopen? Bied vanaf 65!
Franco Gentilini (1909-1981) Italiaans Luisa en Hippolito in de tram - Lithografie -oplage 150
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Mark Brusse - ‘zonder titel’ - litho - 1999 kopen? Bied vanaf 60!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans ‘zonder titel’ - litho - 1999
TechniekLitho
Afmetingen54 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Mark Brusse - ‘zonder titel’ - litho - 1997 kopen? Bied vanaf 60!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans ‘zonder titel’ - litho - 1997
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Herman van der Jagt - De maaier - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Herman van der Jagt (1882-1970) Nederlands De maaier - Ets
TechniekEts
Afmetingen12 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40