Jan Battermann - 2 boeken en 5x exlibris houtgravure van div. kunstenaars
Rainer Fetting - "The Kiss" editie van 100 - genummerd
Anton Heyboer - De oer vogel .
Wim Zwiers - Geboortekaart Zwiers' zoon - kopergravure 1947
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2006 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 90 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oss, Nederland |