14k bicolour gouden oorknoppen - 6,6 mm x 6,6 mm
Harry Langdon - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005 - handgesigneerd
14k geel gouden armband bezet met briljant geslepen diamant 0.60ct - 19 cm
Joop Kropff - Moutstraat (Utrecht)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets/Aquatint |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | h.c. 15/20 |
Conditie | |||||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||||
Transport | |||||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Brasschaat, België | ||||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Garantie | |||||||||||||