Wouter Stips - Kleurenzeefdruk KOPJE KOFFIE-POES ER BIJ
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee---- ZOMERBOEKET Handgesigneerd
Gerda Smit - kleurenets - eigen druk - 'Kindje met knuffel' - 1998 (INGELIJST)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1994 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 85 x 120 cm (h x b) |
Incl. lijst | 116 x 152 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | XXV/L |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Het werk zelf is zeer goed. Passe-partout heeft aan de onderzijde 2 kleine oneffenheden. Aan de linkerzijde zit er op het P.P. een klein zwart vlekje. | |