Cornelis (Cees) van der Aa studeerde in Italië, Duitsland, Zwitserland en Oostenrijk. Hij ontwikkelde een stijl in de traditie van de schilders van de Haagse school. Hij woonde en werkte in Almelo (Nederland) waar hij een kunsthandel dreef. Hij werd de schilder van Almelo en de heide landschappen eromheen maar schilderde ook stillevens en stadsaanzichten.
Hij leefde van 1883-1950
Het schilderij Olieverf op doek is op 3 plekken gerestaureerd
Goed
Ik weet niet wat ik in moet vullen bij verklaring
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hengelo, Nederland
Tot 2 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00