Jos Mertens - Zeezicht met zeilboten
Joop Crompvoets - Vaas (keramiek, blauw en andere kleuren)
Jan Cremer - Zeefdruk, Tulpen - Ingelijst ( Zeer groot)
Type kunstwerk | Design |
Afmetingen | 25 x 30 cm (h x b) |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amstelveen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.