Zeer fraai vormgegeven en symbolisch sculptuur van twee mensfiguren die door middel van hun armen onlosmakelijk met elkaar zijn verbonden. Het beeld heeft een prachtig groen kleurig patina en is bevestigd op een fraaie zwart marmeren voet Titel “ De menselijke schakel “ Kunstenares: Corry Ammerlaan Op voet gesigneerd : CAN Materiaal: legering en marmer Wordt geleverd inclusief info kaartje met achtergrondgedachte van de kunstenares Het beeld verkeert in zeer goede staat en wordt zorgvuldig verpakt verzonden
Nieuwstaat
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 17,50