Corry Ammerlaan - Sculptuur : Mantel “ Give you warmth “

Corry Ammerlaan - Sculptuur : Mantel “ Give you warmth “ kopen? Bied vanaf 89!
Corry Ammerlaan - Sculptuur : Mantel “ Give you warmth “ kopen? Bied vanaf 89!Corry Ammerlaan - Sculptuur : Mantel “ Give you warmth “ kopen? Bied vanaf 89!Corry Ammerlaan - Sculptuur : Mantel “ Give you warmth “ kopen? Bied vanaf 89!Corry Ammerlaan - Sculptuur : Mantel “ Give you warmth “ kopen? Bied vanaf 89!Corry Ammerlaan - Sculptuur : Mantel “ Give you warmth “ kopen? Bied vanaf 89!Corry Ammerlaan - Sculptuur : Mantel “ Give you warmth “ kopen? Bied vanaf 89!Corry Ammerlaan - Sculptuur : Mantel “ Give you warmth “ kopen? Bied vanaf 89!Corry Ammerlaan - Sculptuur : Mantel “ Give you warmth “ kopen? Bied vanaf 89!Corry Ammerlaan - Sculptuur : Mantel “ Give you warmth “ kopen? Bied vanaf 89!Corry Ammerlaan - Sculptuur : Mantel “ Give you warmth “ kopen? Bied vanaf 89!Corry Ammerlaan - Sculptuur : Mantel “ Give you warmth “ kopen? Bied vanaf 89!
  • Corry Ammerlaan (1947)
Type kunstwerkBeeld / Object
Jaartal2000
TechniekVerbronsd
Afmetingen12 x 6 x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Zeer fraai en gedetailleerd vormgegeven sculptuur van een mantel met de inscriptie “ Give you warmth “  Het is een ode aan de warme en belangrijke steun die mantelzorgers ons geven.
Kunstenares: Corry Ammerlaan
Materiaal: legering op marmeren sokkel
Hoogte inclusief sokkel: 12 cm
De mantel staat los op de sokkel zodat u deze kunt neerzetten zoals u dat wilt.
Het beeld verkeert in goede staat en wordt zorgvuldig verpakt verzonden.
Goed, met zeer kleine tekenen van ouderdom
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 17,50