Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Type kunstwerk | Kunstboeken |
Jaartal | 2008 |
Techniek | Hardcover |
Onderwerp | Overig |
Afmetingen | 28 x 22 cm (h x b) |
Pagina's | 196 pag. |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Transport | |||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 10 kg.
Garantie | |||||