Shizuko Yoshikawa - Original Siebdruck, 1977
Selwyn Senatori - The Espresso Boys (kings of coffee)
Brødrene Lohne - Zilveren Vikingschip-zoutvaatje - Bergen - Noorwegen
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Jaartal | 2015 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Historisch |
Afmetingen | 40 x 40 x 75 cm (h x b x d) |
Gewicht | 6500 gram |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Oplage | Beperkt |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Deze bolide is "motorische" top, metalen carrosserie en rubbere banden zijn goede bruikbare en staat, geen deuken (lichte gebruikssporen)
Het stuur is eens gerepareerd, maar wel weer stevig, waarvoor de instap biedprijs is verlaagd naar €75,- De foto's zijn onderdeel van de omschrijving. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.