Dick Elffers - Bijzondere 1953 zwarte stift tekening "stilleven met zelfportret" gesigneerd - Verkocht

Dick Elffers - Bijzondere 1953 zwarte stift tekening "stilleven met zelfportret" gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Tekening / Aquarel

Dick Elffers - Bijzondere 1953 zwarte stift tekening "stilleven met zelfportret" gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!Dick Elffers - Bijzondere 1953 zwarte stift tekening "stilleven met zelfportret" gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!Dick Elffers - Bijzondere 1953 zwarte stift tekening "stilleven met zelfportret" gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!Dick Elffers - Bijzondere 1953 zwarte stift tekening "stilleven met zelfportret" gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!Dick Elffers - Bijzondere 1953 zwarte stift tekening "stilleven met zelfportret" gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!Dick Elffers - Bijzondere 1953 zwarte stift tekening "stilleven met zelfportret" gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
  • Dick Elffers (1910-1990)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1953
TechniekStift
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
papier aan de randen wat onregelmatig.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00