Uiterst gedetailleerde tekening door Eugene Rensburg Voorstelling van de Molensteeg in Rotterdam Losbladig, beeldmaat 60x39 Gesigneerd en gedateerd l.o. in potlood: 'Eug Rensburg 1920' Getiteld in potlood r.o.: 'Molesteeg Rotterdam' Aan de achterzijde is de tekening voorzien van een officieel collectiestempel van Rotterdam Authenticiteit volledig gegarandeerd
De Molensteeg is een straat in Rotterdam die na het bombardement in 1940 niet meer terugkwam in het stratenplan. De straat liep ten zuiden van de Sint Laurenskerk, tussen het Hang / Grote Markt en de Noordblaak.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00