Hendrik Willem Mesdag (1831-1915) Grote houtskooltekening op papier "bomschuiten en vissers" gesigneerd
Bied mee
Techniek | Houtskool |
Afmetingen | 49 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
€ 650